מדיניות הפרטיות - אתר.
מבוא

בכל שימוש באתר https://לאומנות.com ("האתר") המופעל על ידי רמי רחמיאל("המפעיל"). הנך מסכים לתנאי הסכם שימוש זה, כנוסחו באותה העת.

זכויות יוצרים

חזקה כי מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר וכל תוכן אחר הכלול בו הינן של המפעיל בלבד, אלא אם כן נאמר אחרת. לעניין זה, "תוכן" – כולל כל מידע שהוא הכלול באתר, כגון מלל, תמונות, הקלטות, סרטים, קבצים, יישומים וכן כל דבר הקשור באופן עריכת והצגת האמור לעיל. מותר לעשות שימוש נאות, כמוגדר בחוק, בתוכן, לרבות ציטוט וייחוס של תוכן מוגן בזכויות יוצרים. אסור למשתמש שימוש נאות לסלף, לפגום או לשנות את התוכן המוגן, או לעשות בו כל פעולה שיש בה משום הפחתת ערך ביחס לתוכן המוגן, העלולה לפגוע בשמו הטוב או בכבודו של בעל זכויות היוצרים בו.

אחריות

אין להתבסס על התוכן בהליך משפטי כלשהו. התכנים והקישורים באתר מוצעים כשירות לציבור והמפעיל לא יישא באחריות לתכנים באתר ולתכנים המקושרים או לתוצאות השימוש בהם.

תגובות

המפעיל עשוי לאפשר תגובות לתכנים מסוימים באתר. התגובות הינן באחריות המגיבים ומטעמם בלבד. להסרת תגובות פוגעניות או בלתי-ראויות אנא פנה לכתובת המופיעה בראש האתר.

נפרסם ללא הגבלה כל תגובה עניינית המעודדת דיון.

לא נפרסם תגובות הכוללות אחד או יותר מן הרכיבים הבאים:

שפה מזלזלת, משפילה, בוטה, גסה, או חוסר כבוד.
איומים ישירים או מרומזים.
תגובה שאינה קשורה לתוכן הכתבה או המאמר.
תגובות הכוללות קישורים לאתרים אחרים.
פניה לאתר או לעורכים.
שונות

המפעיל רשאי לסיים הסכם שימוש זה בכל עת לפי שיקול דעתו הבלעדי. על הסכם שימוש זה יחולו דיני מדינת ישראל בלבד.מדיניות פרטיות - אפליקציה.
רמי רחמיאל בנה את אפליקציית לאומנות כאפליקציה בחינם. שירות זה ניתן על ידי רמי רחמיאל ללא עלות ומיועד לשימוש לכלל הציבור.

דף זה משמש כדי ליידע את המבקרים לגבי המדיניות שלי באיסוף, שימוש וחשיפה של מידע אישי אם מישהו החליט להשתמש בשירות שלי.

אם בחרת להשתמש בשירות שלי, אתה מסכים לאיסוף מידע ושימוש בו ביחס למדיניות זו. המידע האישי שאני אוסף משמש לצורך אספקת השירות ושיפורו. אני לא אשתמש או אשתף את המידע שלך עם אף אחד למעט כמתואר במדיניות פרטיות זו.

למונחים המשמשים במדיניות פרטיות זו יש את אותם המשמעות כמו בתנאים וההגבלות שלנו, הנגישים בלאומנות אלא אם כן מוגדר אחרת במדיניות פרטיות זו.

איסוף מידע ושימוש בו

לקבלת חוויה טובה יותר, תוך כדי שימוש בשירות שלנו, אני עשוי לדרוש ממך לספק לנו מידע מסוים המאפשר זיהוי אישי. המידע שאני מבקש יישמר במכשירך ולא ייאסף על ידי בשום דרך.

האפליקציה אכן משתמשת בשירותי צד ג 'שעשויים לאסוף מידע המשמש לזיהויך.

קישור למדיניות הפרטיות של ספקי שירותי צד ג 'המשמשים את היישום

שירותי Google Play
יומן נתונים

אני רוצה ליידע אותך שבכל פעם שאתה משתמש בשירות שלי, במקרה של שגיאה באפליקציה אני אוסף נתונים ומידע (דרך מוצרי צד ג ') בטלפון שלך שנקרא יומן נתונים. נתוני יומן זה עשויים לכלול מידע כמו כתובת פרוטוקול האינטרנט שלך ("IP") של המכשיר, שם המכשיר, גרסת מערכת ההפעלה, תצורת האפליקציה בעת השימוש בשירותי, השעה והתאריך של השימוש שלך בשירות וסטטיסטיקות אחרות .

עוגיות

קובצי Cookie הם קבצים עם כמות קטנה של נתונים המשמשים בדרך כלל כמזהים ייחודיים אנונימיים. אלה נשלחים לדפדפן שלך מאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר ומאוחסנים בזיכרון הפנימי של המכשיר שלך.

שירות זה אינו משתמש ב"עוגיות "אלה במפורש. עם זאת, האפליקציה עשויה להשתמש בקוד של צד שלישי ובספריות המשתמשים ב"עוגיות "כדי לאסוף מידע ולשפר את שירותיהם. יש לך אפשרות לקבל או לסרב לעוגיות אלה ולדעת מתי נשלחת עוגיה למכשיר שלך. אם תבחר לסרב לעוגיות שלנו, יתכן שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירות הזה.

ספקי שירות

אני רשאי להעסיק חברות צד שלישי ואנשים פרטיים מהסיבות הבאות:

כדי להקל על השירות שלנו;
לספק את השירות מטעמנו;
לביצוע שירותים הקשורים לשירותים; או
כדי לסייע לנו בניתוח אופן השימוש בשירות שלנו.
אני רוצה להודיע ​​למשתמשים בשירות זה שלצדדים שלישיים אלה יש גישה למידע האישי שלך. הסיבה היא לבצע את המשימות שהוטלו עליהם מטעמנו. עם זאת, הם מחויבים שלא לחשוף או להשתמש במידע למטרה אחרת.

אבטחה

אני מעריך את אמונך לספק לנו את המידע האישי שלך, ולכן אנו שואפים להשתמש באמצעים מקובלים להגנה עליו. אך זכרו ששום שיטת העברה דרך האינטרנט, או שיטת אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת במאה אחוז, ואינני יכול להבטיח את אבטחתה המוחלטת.

https://web2apk.com/
https://console.firebase.google.com/
https://app.onesignal.com/
https://analytics.google.com/

שירות זה עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים. אם תלחץ על קישור של צד שלישי, תופנה לאתר זה. שים לב שאתרים חיצוניים אלו אינם מופעלים על ידי. לכן, אני ממליץ לך בחום לעיין במדיניות הפרטיות של אתרים אלה. אין לי שליטה על עצמי ואינני נוטל עליי אחריות לתוכן, מדיניות הפרטיות או הפרקטיקות של אתרים ושירותים של צד שלישי כלשהו.

פרטיות לילדים

שירותים אלה אינם פונים לאנשים מתחת לגיל 13. אינני אוסף ביודעין מידע המאפשר זיהוי אישי מילדים מתחת לגיל 13. במקרה שאגלה כי ילד מתחת לגיל 13 סיפק לי מידע אישי, אני מוחק אותו מייד מהשרתים שלנו. אם אתה הורה או אפוטרופוס ואתה מודע לכך שילדך סיפק לנו מידע אישי, אנא צור איתי קשר כדי שאוכל לבצע פעולות נחוצות.

שינויים במדיניות פרטיות זו

אני רשאי לעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת. לפיכך, מומלץ לעיין בדף זה מעת לעת על כל שינוי. אני אודיע לך על כל שינוי על ידי פרסום מדיניות הפרטיות החדשה בדף זה. שינויים אלה נכנסים לתוקף מייד לאחר פרסומם בדף זה.

תיצור איתנו קשר

אם יש לך שאלות או הצעות לגבי מדיניות הפרטיות שלי, אל תהסס ליצור איתי קשר לאומנות הוא ערוץ אידאולוגיה המאמין בלאומנות הציונית כדרך לעשות את מדינת ישראל וישראל למעצמה עולמית במאה ה -22. הערוץ מציג תוכן לאומני ב 3 אופנים: -היסטוריה. אירועים ואישים רבי משמעות בהיסטוריה שעיצבו את העולם. היסטוריוציזם וחוקי ההיסטוריה להתמודד עם אדם ואנחנו יכולים עוד ישראל יכולים ללמוד אותם לפתח את ישראל. -היסטוריה של עם ישראל (אישים ואירועים) יחד עם לאומיות יהודית. בזכותם נקבל תובנות לאומיות ומדיניות יחד עם הבנה של הלאומיות היהודית והאידאולוגיה הלאומנית ואיך היא המעצבת את התהליך הישראלי. -גאו פוליטיקה של ישראל, המזרח התיכון וכל המעצמה הגדולה.
לאומנות גם במדיות החברתיות
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram